פתרונות

פתרונות WEBפיתוח אתרים מבוססי קוד פתוח

אתר האינטרנט שלכם, השירותים שהוא מציע, התוכן שיש בו והצורה בה הוא מעוצב הם שיגדירו את חווית הגלישה של המשתמשים השונים ברשת. טנגרה מציעה את פתרונות הפיתוח שאתם מחפשים, לפרויקטים קטנים וגדולים כאחד. אנו מתמחים באפליקציות קוד פתוח כמו דרופל, וורדפרס, Ubercart ועוד.

פתרונות מסחר אלקטרוני

מכירת מוצר ברשת יכולה להיות תופעה מעט מסובכת. ברוב המקרים אתם אפילו לא רואים את הלקוחות שלכם, ולכן יש לכם פחות שליטה עליהם. לא די בכך, אתם צריך להתמודד עם סוגיות תשלום שונות, כגון התעסקויות כאלו ואחרות במערכות חיוב ובתהליך החיוב עצמו. בכדי לנהל מסחר אלקטרוני בצורה שקטה, תצטרכו להשתמש במערכת עגלת קניות נכונה אשר תעלה בקנה אחד עם הצרכים שלכם. אנו בטנגרה מנוסים בבניית מערכות מסחר לסוגים שונים של תכנים, מלאים וואינטגרציות עם מערכות צד ג' כגון ERP וניהול מלאי.

פתרונות עיצוב יצירתיים לאתרים

טנגרה מעניקה שירותי עיצוב אתרים מקצועיים לכל סוג אתר או פרויקט שהוא ובכל סוג של גודל. המומחים שלנו, מפתחי תוכנה ומעצבים גם יחד, מנוסים בסוגים רבים ותחומים רבים של פרויקטים,מאתרי תדמית קטנים במיוחד עד אתרים גדולים מאד. לנו יש את כל הכלים הנדרשים בכדי להעניק ללקוחותינו את כל מה שהם צריכים בכדי להפוך את האתר שלהם לפרודוקטיבי.

אפליקציות מובייל - אתרים מותאמים למדיה סלולארית


עם התרחבות השימוש במכשירים ניידים חכמים (smart phones) חלק גדול מן הגלישה והשימוש באינטרנט מתבצע באמצעות המסך הקטן. לקוחות שלנו, אשר מפעילים חנויות מסחר אלקטרוני בתחומים מסויימים, מדווחים כי קרוב ל 50% מהרכישות מתבצעות באמצעות מכשירים ניידים.

טנגרה מספקת פתרונות מובייל המבוססים צד שרת (server side) ואפליקציות צד לקוח (client side) משולבות צד שרת. לטנגרה ניסיון עם מערכות הפעלה Android ו iOS. 

פתרונות BIמחסן נתונים ומערכות דוחות

כמות המידע העיסקי בארגונים הולכת וגדלה ומכילה נתונים על תהליכים מורכבים כמו ניהול והתנהגות משתמשים. עם קבלת החלטות מתאימה, ניתוח המידע יכול להביא לשיפור משמעותי בתוצאות העסקיות. אחת הנקודות הקריטיות כיום להצלחה בארגונים מרובי משתמשים ואינטרנטיים היא היכולת לאסוף את המידע הרב ממקורות שונים ולנהלו. פתרונות מחסני הנתונים (Data Warehouse) של Tanagra BI מאפשרים לאסוף את המידע ממספר מקורות ולספק ניתוח בעל ערך רב למקבלי ההחלטות קרוב לזמן אמת.

פיתוח והטמעה מערכות BI תפעוליות

עולם ה BI נמצא בתהליך שינוי בו המיקוד עובר מאיסוף והצגת המידע לעולם של איסוף, ניתוח ויצירת פעולה אופרטיבית. דהיינו, המערכות המתקדמות משיקות פעילות שהופקה על בסיס של שילוב בין מידע היסטרי ומידע מהפעילות הנוכחית. לטנגרה BI היכולת לפתח פתרונות ייעודיים המתחברים למידע הארגוני, האינטרנטי, מנתחים את הנתונים ועל פי תוצאות הניתוח משיקים פעולות המממשות את האסטרטגיה הארגונית.

בסיסי נתוניםלטנגרה התמחות בניהול בסיסי נתונים רלציוניים, תפעוליים ובסיסי נתונים באוריינטציה של מחסן נתונים. החברה מתמחה גם בבסיסי נתונים מסחריים כגון: Oracle, Sql Server ובבסיסי נתונים מבוססי קוד פתוח כגון: Mysql ו PostgreSQL.

התקנה ותחזוקה של מחשוב ענן\הוסטינג


טנגרה מספקת שירותי מחשוב ענן והוסטינג הכוללים שירות תשתית מחשוב ומערכות אינטרנט, המשכיות עסקית (business continuity) , שרידות (disaster recovery). השירות ניתן על תשתיך הענן של טנגרה בישראל וכן תשתית חכורה באמזון.