פיתוח אתרים

פתרונות WEB

אתר חברתכם, השירותים שהוא מציע, התוכן שיש בו והצורה בה הוא מעוצב הם שיגדירו את חווית הגלישה של המשתמשים השונים ברשת. טנגרה מציעה את פתרונות הפיתוח שאתם מחפשים, לפרויקטים קטנים וגדולים כאחד. אנו מתמחים באפליקציות קוד פתוח כמו דרופל, וורדפרס, Ubercart ועוד.
 

קוד פתוח

פתרונות פיתוח קוד פתוח הם האפקטיביים והזולים ביותר לעסקים, מעניקים למשתמשים בהם חווית שימוש פשוטה, נוחה וידידותית.
טכנולוגיית קוד פתוח גדלה במהירות רבה בקרב סוגים שונים של עסקים, בעיקר קטנים ובינוניים, ומעניקה את היתרונות הבאים למשתמשיה:
  • מערכת ניהול תוכן גמישה
  • מערכות קוד פתוח ידידותיות ופשוטות לשימוש – בדרך כלל לא נדרש ניסיון קודם.
  • האפשרות למכור מוצרים ושירותים ברשת
  • הטכנולוגיה הכלכלית והמשתלמת ביותר
 

מערכות ניהול תוכן

מערכות ניהול תוכן במהותן אמורות להפריד את תוכן האתר מעיצובו, דבר הנועד להקהל על הנהלת האתר וגולשיו. מערכת ניהול תוכן טובה תיתן לך את האפשרות לעדכן את האתר שלך בחינם מתי שתחפוץ בכך, מבלי תלות כלשהיא במפתחי תוכנה בעלי ותק וניסיון.
טנגרה גאים לעבוד עם מערכות התוכן המובילות כיום בשוק: וורדפרס, דרופל, ג'ומלה ועוד.
 

פתרונות עיצוב אתרים

טנגרה מעניקה שירותי עיצוב אתרים מקצועיים לכל סוג אתר או פרויקט שהוא ובכל סוג של גודל. המומחים שלנו, מפתחי תוכנה ומעצבים גם יחד, מנוסים בסוגים רבים ותחומים רבים של פרויקטים, מאתרי תדמית קטנים במיוחד עד אתרים גדולים מאד. בשוק משתנה שכזה, טנגרה נמצאים עם היד על הדופק ומתעדכנים בכל שינוי שהוא בתחום ולכן מתחייבים לבניית אתרים המבוססים על השיטות העדכניות ביותר היום בשוק ולא על טכנולוגיות מיושנות. למומחים שלנו יש את כל הכלים הנדרשים בכדי להעניק ללקוחותינו את כל מה שהם צריכים בכדי להפוך את האתר שלהם לפרודוקטיבי.
 
אנו מאמינים שאתרים הם יותר מסתם עמודים ברשת לשים בהם מידע. בטנגרה מאמינים שהאתר הוא למעשה חלון הראווה של העסק, ולכן המעצבים שלנו יעבדו יחד איתכם על כל ההיבטים הנדרשים בכדי להפוך את אתרכם למרשים יותר ובסופו של דבר ובניגוד לאתרים שסתם שוכבים להם ברשת -  להפוך אותו לפרויקט חי ומצליח.