אתר שיווקי עם תשתית דרופל

פיתוח אתר אינטרנט שיווקי חכם באמצעות תשתית קוד פתוח דרופל

אתר המבוסס על תשתית דרופל (Drupal) מעניק לך מגוון יתרונות ייחודים המאפשרים לך לקחת את העסק שלך קדימה ללא עלויות מיותרות. אתר שיווקי מבוסס דרופל מבית טנגרה מאפשר לך ליהנות מפתרון מדויק, עיצוב מדהים, פיתוח טכנולוגי של טובי המתכנתים בתחום הקוד הפתוח ושירות לקוחות אישי ומקצועי. אנחנו מזמינים אותך לתת לחברה שלך פנים ייחודיות ברשת עם אתר שיווקי חכם וגמיש המבוסס על הטכנולוגיה המתקדמת של תשתית דרופל לפיתוח וניהול אתרים.

רגע לפני שמחליטים לבנות או לשדרג אתר איטרנט, שאלו את עצמכם מה אתם מצפים מהאתר; האם אתם מצפים שהוא יגדיל את סך המכירות, יקטין את עלויות השירות, יהיה נוח לתפעול ויחסוך לכם כסף? אם כן, כדאי שתכירו את היתרונות של אתר שיווקי בקוד פתוח עם תשתית דרופל מבית טנגרה.

היתרון השיווקי של תשתית דרופל - אתרים המגדילים את סך המכירות
בעלי עסק רבים מנסים לתרגם את הצלחתם העסקית גם לאינטרנט. אתרים בתשתית דרופל מאפשרים לבעלי עסקים לחדור לזירה האינטרנטית באמצעות מערכת ניהול נוחה, עם מבנה גמיש, התאמה לקידום מהיר בגוגל ועם תכונות מגוונות המאפשרות להתאים את האתר לדרישות הייחודיות של כל חברה ועסק.

חווית משתמש - ניהול תוכן נוח ויעיל בתשתית דרופל
חווית המשתמש אינה רק עבור הגולש. גם מנהלי האתר צריכים ליהנות מחווית שימוש ותפעול ידידותית, נוחה וברורה. אתרים רבים אינם מתחשבים בחווית המשתמש, בעיקר אתרים המציגים בפני מנהל האתר מספר מערכות נפרדות לניהול. במצב כזה נפגעת יעילות האתר כתוצאה מקושי בשליטה ובנוסף, ניהול אתר אינו ממוקד. כלומר, גם הגולש מפסיד.

טנגרה מציעה לכם אתר אינטרנט דינאמי המבוסס על מערכת ניהול תוכן דרופל המעניקה חווית משתמש איכותית לניהול אתר יעיל, תוך שימוש בתשתית אחת פשוטה וקלה לתפעול.

תשתית דרופל לניהול תוכן - מצמצמים עלויות ניהול ב-80%
בעלי עסקים רבים מוצאים עצמם משלמים ריטיינר חודשי גבוה לחברה חיצונית המנהלת עבורם את האתר. באמצעות אתר שיווקי בקוד פתוח, המבוסס על תשתית דרופל לניהול תוכן, אנו בטנגרה נסייע לכם לצמצם עלויות ניהול אתר בכ- 80%, כאשר יעילות ניהול התוכן באתר באופן עצמאי תגדל עד 300%.

אתרי קוד פתוח, מכניסים חיים לעיצוב
אחד הדברים החשובים ביותר באתר שיווקי הוא העיצוב. תשתית דרופל לניהול אתרים מאפשרת להוסיף חיים לעיצובים השונים, ליצור מראה מדויק מבחינה עיצובית ברמת הפיקסל, עם חזות מושלמת לכל הדפדפנים.