אודות

מי אנחנו

טנגרה מספקת פתרונות אינטרנט ומובייל מבוססים מערכות קוד פתוח. החברה מתמחה במסחר אלקטרוני ובפתרונות ניהול תוכן מתקדמים לאתרי אינטרנט אינטגרטיביים, בעלי עומס גבוה וטכנולוגיות מורכבות.
 

מה אנו עושים?
 
טנגרה היא בית תוכנה המציע מגוון פתרונות אינטרנט כגון עיצוב ופיתוח אתרים, אינטגרציה לאתרים, מסחר אלקטרוני וקידום אתרים. אנו בונים ומתחזקים מערכות רבות משתמשים שמושתתות על קוד פתוח, סביבת "לינוקס" ומחשוב ענן.
 
טנגרה פועלת כמחלקת מיקור חוץ (Outsourcing) אינטרנטית המציעה מגוון פתרונות וביניהן:
  • פיתוח תוכנה
  • אינטגרציה לתוכנה (לדוגמא שילוב ומיזוג ממשקים עם מערכות ושירותים חיצוניים מבוססי אינטרנט)
  • עיצוב ופיתוח של ממשקי משתמש נוחים
  • התקנה ותחזוקה של מחשוב ענן
  • אופטימיזציה רחבה לאתר: ביצועים, קידום ושיווק
 
שירותים אלו נועדו לענות על צורכי הלקוחות שלנו בפתרונות מקצועיים, היות והם מסוגלים להתמודד עם עולם האינטרנט ההולך ומשתנה, עולם שלם של מערכות אינטרנטיות שונות ומגוון של שירותים המתאימים לעסקים המעוניינים לפעול (או לחזק את פעולתם) באינטרנט.
 
מצאנו לנכון לאמץ שני מודלים עיקריים איתם אנו עובדים:
 
  1. מומחיות במערכות קוד פתוח: מומחיות הדורשת ידע ייחודי ותחרותיות. שימוש במערכות קוד פתוח כאלו ואחרות פותח את המשתמש לעולם של אפשרויות זולות יותר. מערכות קוד פתוח דורשות שירותי תמיכה מתאימים עבור הצד הניהולי של העסק, כולל מערכת ניהול ותמיכה בתקלות. בנוסף לכך, שימוש במערכות ניהול תוכן דורש הבנה מעמיקה והקשבה לצרכי הלקוח, נוסף לתכנון עבודה יעיל. כל הדברים הללו מתחברים כאשר מדובר באינטגרציה של מערכות פתוחות, שאמורות לספק פתרונות מורכבים יותר.
  2. תמיכה מלאה בפעילויות רשת: אנו רואים ברשת האינטרנט כמערכת שלמה של רכיבים שונים התלויים זה בזה. לכן, כשאנו בונים תוכנית עבודה ללקוחותינו ומרכיבים עבורם פתרון מסוים, אנחנו משקיעים זמן יקר בהבנת דרישות הלקוח תוך התייחסות בלתי מבוטלת בחיבור שבין הפעילות הטכנית לפעילות השיווקית של האתר.