שירותי אינטרנט

שירותי קוד פתוח לפתרון אינטרנט מושלם

כל פרויקט אינטרנט, בסביבת קוד פתוח או קוד סגור, מורכב ממספר רבדים של שירותי אינטרנט – טכנולוגיה, עיצוב, ממשק משתמש, תוכן. היתרון של קוד פתוח בא לידי ביטוי בחיסכון בזמן פיתוח, גמישות מירבית לדרישות שונות וכמובן שפע כלים ומודולים שמפתחת קהילת הקוד הפתוח העולמית.

אנו בחברת טנגרה מספקים מגוון שירותי אינטרנט המבטיחים שפתרון האינטרנט של הארגון שלכם יענה על ציפיות ויעדים, יגרום לגולשים להגיע אליו, לאהוב אותו ולפעול בו.

טכנולוגיות אינטרנט – לכל פתרון יש את המאפיינים המיוחדים שלו ולכן לכל לקוח מתאימה טכנולוגיה אחרת. אנחנו נבין את הצרכים והדרישות שלכם, נפרוש בפניכם מגוון הטכנולוגיות המתקדמות, ויחד נמצא את הטכנולוגיה העונה על הצרכים שלכם בהווה ובעתיד.

למידע נוסף אודות טכנולוגיות אינטרנט

אינטגרציה למערכות מידע– קישוריות בין אתרי אינטרנט לבין מערכות מידע ארגוניות (CRM, ERPוכד') ולמערכות מידע חיצוניות, המאפשרים ללקוח לספק לגולשים שירותי אינטרנט מקוונים, מידע עדכני וכלים מתקדמים.

למידע נוסף אודות אינטגרציה למערכות מידע

עיצוב אתרים– אין תחליף לרושם ראשוני, גם באינטרנט. עיצוב הוא נושא חשוב ורגיש שמשפיע על תגובתו הראשונית של הגולש ועל התייחסותו לאתר. בטנגרה עומדים לרשותכם מעצבים מהשורה הראשונה, שתוך שיתוף פעולה עם אנשי הטכנולוגיה שלנו, יצרו אתר שאי אפשר לעמוד בפניו.
למידע נוסף אודות אינטגרציה עיצוב אתרים

ממשק משתמש– אנו בונים אתר בשביל הגולש. אתר שבנוי נכון ומאפשר גלישה מהנה, הוא אתר אפקטיבי שמפעיל את הגולש וגורם לו לחזור אליו. פיתוח אתרים – שירות זה מבטיח לכם אתר נוח לשימוש, נעים לגלישה ומתממשק עם כל המערכות ההכרחיות בתוך הארגון.
למידע נוסף אודות אינטגרציה ממשק משתמש

אופטימיזציה למנועי חיפוש– אחד השירותים החשובים ביותר. אופטימיזציה נכונה תגרום לגולשים להכיר את האתר שלכם ולהגיע אליו.
למידע נוסף אודות אינטגרציה אופטימיזציה למנועי חיפוש

מגוון שירותי אינטרנט מאפשר לטנגרה להעניק לכל לקוח פתרון אינטרנט בראייה כוללת הנותן מענה למכלול הצרכים והדרישות.

 

מה היעדים שלך באינטרנט? פתרונות קוד פתוח