פיתוח אתר קהילה מבוסס דרופל

פיתוח אתר קהילה מבוסס דרופל

האם אתה רוצה להפוך את האתר שלך ליותר אטרקטיבי? האם מספר הכניסות באתר הוא נמוך ולגולשים אין מוטיבציה לחזור ולבקר בו? במקרים כאלו כדאי לתת ערך מוסף לאתר ולהוסיף לו פונקציות של קהילות משתמשים.

 בנייה של אתר קהילה מעניק למבקרים באתר הזדמנות לתקשר ביניהם ולהרגיש כחלק מקבוצה. אתר המציע קהילות אינטראקטיביות, למעשה מעניק למבקרים סיבה להתעניין ולגלוש בו.
מהו, בעצם, אתר קהילה? מדובר באתר שבו מבקרים יכולים לבנות קשרים חברתיים עם אנשים בעלי תחומי עניין זהים ומטרות דומות.

 

דרופל מצטיינת בבניית אתרי קהילות

המערכת מציעה מגוון רחב של מודולים המיועדים לבניית אתרי קהילות. באמצעות האפשרויות המוצעות אפשר להקים רשימת חברים, לאפשר שליחת הודעות פרטית והתכתבויות אונליין (כמו "מסנג'ר"), מתן אפשרות לחברים להקים באופן עצמאי קבוצות, ניהול פורומים ועוד.
 חברתנו מתמחה בהקמת אתרי קהילות המעניקים ללקוחותינו את האפשרות לשדרג, לרענן את התוכן באתר תוך שימוש במגוון ערוצים. באמצעות המערכת אנו יוצרים אתרי קהילות עשירים בתוכן, היכולים להציע גם תמיכה, לכל סוג של ארגון.יתרונותיה של המערכת הן בכך שהיא מאפשרת בניית אתרים ענקיים ופונקציונאליים תוך זמן קצר ובהפחתת עלויות.

אנו מציעים עיצוב ופיתוח אתר אשר נתפר לפי צרכיי הלקוחות שלנו. חברתנו עובדת צמוד עם הלקוחות כדי לאפיין את מטרות העסק, קהל היעד והצורה שבה התוכן יאורגן ויוצג. המפחתים שלנו יוצרים את שלד ומבנה האתר, ממנו מוקם אתר מוצלח בעל ביצועים מרשימים. האתרים שלנו מאופיינים בעיצוב אלגנטי, נקי וייחודי וניווט נוח ומהנה.

 מפורטלים עשירים בתוכן, אתרי קהילות לאפליקציות סחר אלקטרוני, אנחנו ממקסמים את היכולות של העסק של לקוחותינו. אנו משתמשים בכוחה של התוכנה, המציעה שפע של אפשרויות חדשות אטרקטיביות ומשכנעות, כדי להעביר מסר מושך ללקוחות שלך.