פיתוח אתר חברה מבוסס דרופל

פיתוח אתר חברה מבוסס דרופל

טנגרה היא חברת בנייה ועיצוב אתרים מבוססי דרופל וברשותה מחלקת מפתחים ותוכניתנים בעלי ניסיון רב בעבודה עם המערכת. חברתנו יצרה עשרות אתרים, החל מאתרים פשוטים ועד לאתרים מורכבים ומתוחכמים ביותר.

אנו בונים אתרים ידידותיים לגוגל, שמטרתם המוחלטת היא להגדיל את נפח העסקים שלך, ללא התחייבויות ארוכות טווח, ללא קודים מסובכים וללא עלויות על זכויות יוצרים.

האם אתר דרופל יתאים לצרכי העסק שלך?

במידה ואתה מתלבט בדילמות הבאות, נוכל לעזור לך ולהציע לך את שירותינו. האם יש לך עסק מצליח עם אתר אינטרנט קטן שלא מניב הרבה מכירות?
אם העסקאות הנעשות דרך האתר שלך מהוות פחות מ-5% מסך המכירות שלך, אנחנו נסייע לך לחדור לשוק האינטרנטי.

האם אתר האינטרנט העסקי שלך מבלבל את כולם עם יותר מידי מערכות נפרדות?

אנו נמזג את כל המערכות שלך אל מערכת אחת פשוטה, שתהפוך את ניהול העסק לקל ויעיל.

האם אתה משלם לחברה חיצונית תשלום גבוה מידי חודש עבור ניהול תוכן ומחפש דרך להפחית את העלויות?

באמצעות העבודה עם הקוד הפתוח של התוכנה אנו נסייע לך להפחית את עלויות ניהול התוכן ב-80% והיעילות שלך בניהול התוכן באופן עצמאי תגדל עד 300%!

האם אתה מעצב גרפי שמחפש למכור את עיצובייך דרך דרופל?

האם יצא לך בעבר לשמוע כיצד המערכת מיטיבה עם מעצבים אחרים? אנחנו נהפוך את העיצובים שלך לחיים, מדויקים ברמת הפיקסל, עם חזות מושלמת בכל הדפדפנים.

מדוע לדעתנו דרופל היא מערכת ניהול התוכן המובילה בעולם?

התוכנה מהווה את הבחירה המועדפת עלינו – בשנת 2009 היא זכתה בשלושה פרסים בינלאומיים עבור מערכת ניהול התוכן הטובה ביותר ודחקה 300 מתחרים סופיים שעלו לגמר מבין 6,000!
המערכת מאפשרת הוספת פונקציות בקלות, מציעה אופטימיזציית אתרים "שגוגל אוהב" וכל עיצוב נתמך על ידי מערכת ניהול תוכן. המערכת נוחה מאוד לשימוש ויכולה להיות מותאמת אישית לצרכיך במחיר סביר למדי – מחיר שהוא כנראה נמוך בהרבה ממה שאתה מעריך.

האם אתה מוכן לשגר את האתר שלך אל המרחב הווירטואלי?

אם כן, צור עימנו קשר.