פיתוח אתר דרופל עם קוד תיקני

פיתוח אתר דרופל עם קוד תיקני

בפיתוח טמפלייט המבוסס על דרופל, חשוב להיצמד ככל האפשר לעיצוב המקורי, תוך שמירה על דיוק מרבי. המוצר הסופי שמתקבל, חייב להיות אתר שדומה ככל האפשר לעיצוב האורגינלי. בנוסף, אתר זה צריך לאפשר פונקציות שונות של המודולים שנבחרו והותקנו.

 הקוד עליו מתבסס האתר, חייב להיות איכותי. כיום,כל אתר נבנה על יסודות של קוד. כמו מבנה אמיתי, חשוב שהיסודות והשלד של האתר יהיו איכותיים ובנויים כהלכה, אחרת האתר יהיה בלתי יציב ועלול לקרוס. הדבר חיוני מאוד, מהסיבות הבאות:
 

קוד של אתר דרופל איכותי חייב לעמוד בפרמטרים הבאים:

- האתר המוגמר צריך להיות נגיש גם למדיה שאינה מסורתית (מכשירי כף יד ועוד).
- התוכן של האתר חייב להיות מורכב מ-100% XHTMLו-CSS, כדי להבטיח תקינות בדפדפנים, כמו גם לוודא שהאתר יהיה נוח לעדכון.
- ההמרה של העיצוב אל טמפלייט צריכה להיעשות באמצעות תגיות קוד תקני (קוד שעומד בסטנדרטים המקובלים).
- האתר חייב לעבור אופטימיזציה. טעינה איטית היא אחת המכשולים העומדים בפני כל אתר. ישנן טכניקות רבות המיועדות להאיץ את מהירות טעינת האתר, חלק מהשיטות מתאימות לאתרים מסוימים יותר מאחרים.
 

מדוע חשוב לבחור בחברה אמינה לבניית אתר דרופל

התוכנה נחשבת למוצר נחשק היום בשוק, שכן יותר ויותר חברות מבינות שהוא חסכוני מבחינת הוצאות. אם יש לך פרויקט בקנה מידה גדול, הדורש מורכבות, או פרויקט המצריך "שדרוגים", שינויים רבים והתאמה אישית של הקוד, מומלץ לבחור בחברה אמינה וגדולה, המציעה מחלקה שלמה של מפתחי תוכנה.

 במידה ובחרת לעבוד עם תוכניתן שאינו מכיר את המערכת – אתה לוקח על עצמך סיכון: התוכניתן עשוי להתייאש, להפסיק את העבודה באמצע ולהשאיר אותך עם קוד ברמה ירודה ובשלב התחלתי.

המפתחים המיומנים שלנו עבדו על פרויקטים גדולים המערבים ארכיטקטורה מתוחכמת ומבנה אתר מורכב. בין אם מדובר באתר פשוט או באתר מורכב המציע מסחר אלקטרוני, פורטל חיפוש עבודה ועוד – אנחנו נפתח הכול עבורך תוך הקפדה על איכות גבוהה, שירות ותמיכה לאורך כל הדרך.