פיתוח אתר דרופל לכל עסק ולכל מטרה

פיתוח אתר דרופל לכל עסק ולכל מטרה

דרופל היא פלטפורמה המבוססת על קוד פתוח, שפותחה על ידי אלפי מהנדסי תוכנה מקרב קהילת המשתמשים בתוכנה הפופולארית. תוכנה זו נהפכה לאחת מהגדולות ואהודות ביותר בעולם.

המערכת השיתופית, אשר התקנתה והשימוש בה הם חינם ללא תשלום, משמשת לבניית אתרי קהילות, פורטלים ועוד. מדובר בדרך קלה וחסכונית להקים אתר עבור העסק שלך.

התוכנה השיתופית, שנכתבה בשפת PHP  ופועלת על מסד נתונים של MySQL, משמשת בעיקר עבור ניהול האתר אונליין (כלומר, אין צורך להעלות את הקבצים לשרת באופן ישיר). האפשרויות שמציעה המערכת הן קלות לשימוש ובעזרתן נוח לתפעל אתר המכיל תכנים מרובים.

קהילת הקוד הפתוח של דרופל תרמה אלפי תוספות לגרעין הבסיסי של הפלטפורמה ובזכותה ניתן להוסיף בקלות מודולים לאתר אשר מוסיפים לו עניין רב. מודולים אלו מאפשרים לך בקלות לשדרג את האתר בבלוגים, פורומים, גלריות, רשימות תפוצה ועוד.

דרופל מתאים לכל אתר, גם לצרכים המשתנים שלו

אחד היתרונות הנוספים של הפלטפורמה השיתופית הוא שבמידה והעסק שלך צומח, המערכת היא גמישה ביותר ואפשר לצמצם את ההיקף של האתר בקלות יחסית. גם ההפך עובד: במידה והעסק יצטמצם, אין שום בעיה לעדכן את האתר שלך ולהתאים אותו למצבו הנוכחי.

טנגרה – חברה מובילה במתן שרותי דרופל

חברתנו היא אחת החברות המובילות בפיתוח ועיצוב אתרי קוד פתוח בישראל. אנו מספקים שירותי עיצוב ופיתוח במחיר שמתאים לכל כיס ולכל תקציב. אנו נפתח עבורך אתר התפור ממש לפי צרכיך, כל זאת במחיר אטרקטיבי, שמתחרה בהצעות מחיר של מפתחי תוכנה עצמאיים ופרילאנסרים.

מהנדסי התוכנה שלנו מנוסים מאד ובעלי ניסיון רב בפיתוח אתרים, טמפלייטים, מודולים ועוד. הם מיומנים בעבודה עם PHP, שמהווה את היסוד למערכת הדרופל. שרותינו כוללים אופטימיזציה של אתרי דרופל במנועי החיפוש, התאמה אישית של אתר לצרכי הלקוח, יצירת טמפלייטים המבוססים על התוכנה, תחזוקה שוטפת של האתר ועוד.