מסחר אלקטרוני ברשת האם זה מסובך

הקמת מערכת מסחר אלקטרוני

 
מכירת מוצר ברשת יכולה להיות תופעה מעט מסובכת. ברוב המקרים אתם אפילו לא רואים את הלקוחות שלכם, ולכן יש לכם פחות שליטה עליהם. לא די בכך, אתם צריך להתמודד עם סוגיות תשלום שונות, כגון התעסקויות כאלו ואחרות במערכות חיוב ובתהליך החיוב עצמו. בכדי לנהל מסחר אלקטרוני בצורה שקטה, תצטרכו להשתמש במערכת עגלת קניות נכונה, דבר שעלול להקשות עליכם אף יותר אם תעשו בחירה לא נכונה שאינה תעלה בקנה אחד עם הצרכים שלכם.
אנו בטנגרה מבינים שהתהליך אינו פשוט וחשוב לנו שתדעו שאנחנו נמצאים כאן בשבילכם, לעזור לכם לבנות אתר מסחר אלקטרוני מאפס, כך שיהיה אטרקטיבי, נוח לשימוש ויעבוד בצורה חלקה ופשוטה.
טנגרה מאמינה בעקרונות הבאים:
 
1. האתר שלכם צריך להיות מאד מושך ומעניין, להוות למעשה חלון ראווה למוצרים ולשירותים אותם אתם מספקים ולהציג את היתרונות של כל אחד מהם. (אנו אוהבים לכלול תמונות אטרקטיביות, מידע מפורט ואם הדבר אפשרי גם סרטוני וידאו).
 
2. האתר צריך להיות קל לשימוש. הלקוחות שלכם צריכים למצוא במקסימום של 2-3 לחיצות בדיוק את מה שהם מחפשים, ומשם לדעת איך לרכוש אותו (במידה ומדובר במוצר) ולסיים את הרכישה בצורה נוחה ובמספר לחיצות מצומצם.
 
3. חווית המשתמש חשובה עד מאוד במערכות מסחר. המשתמש צריך לחוש שהמערכת יציבה וידידותית וכי לא נעשות טעויות אשר יגרמו לחיוב יתר או לרכישה לא מתוכננת כתואה מליקוי במערכת (כגון דף לא נטען) או מאי הבנה.
 
4. האתר חייב להיות מאובטח. הלקוחות שלכן צריכים לחוש שהם נמצאים בסביבה בטוחה ומבצעים עסקה בצורה מאובטחת.
 
5. כמו כל חברה הנותנת שירות, האתר שלכם צריך לספק שירות לקוחות מעולה ולהיות ידידותי ככל שניתן עבור משתמשיו.