דרופל מאפשרת לבצע שינויים במהירות

דרופל מאפשרת לבצע שינויים באתר במהירות ובקלות

היום כל אתר מצריך שינויים ועדכונים כל תקופה מסוימת, בין אם מדובר בתוכן, בעיצוב, בהוספת יישומים שונים ועוד...רענון האתר הופך להיות נוח וקל, כשהאתר מבוסס על התוכנה השיתופית. בעולם דינמי עם קצב מסחרר, עולם שבו זמן הוא מרכיב חשוב לא פחות מכסף, התוכנה היא כלי רב עוצמה.
אל מערכת דרופל, הנוחה לניהול תוכן, ניתן להוסיף מודולים ביעילות ובקלות. המודולים האלה מאפשרים לשדרג את האתר בהתאם לצרכים שלך, מנהל האתר והגולשים.
המודולים החדשים מאפשרים הוספה של מגוון יישומים, להנאת הגולשים: אם ברצונך לנהל בלוגים, פורומים, מאמרים, רשתות חברתיות, ליצור רשימות תפוצה, לאפשר העלאת קבצים והורדת קבצים באתר, לארגן את המוצרים שלך בגלריות תמונות אטרקטיביות ונאות, התוכנה החינמית היא הפתרון בשבילך, מכיוון שהמבנה הגמיש שלה מאפשר יצירת שפע של אפליקציות.

לדרופל ממשק ניהול ידידותי ונוח

מערכת ניהול התוכן של היישום החינמי מאפשרת לערוך את כל התוכן של האתר אונליין: תוכל לקשר בין דפים, ליצור כותרות לכל עמוד ועוד. למעשה, כל מה שאתה רוצה לעשות באתר שלך אפשר לעשות באמצעות המערכת. לאחר שתתנסה בעבודה עם הממשק, תמצא את שינויי התוכן קלים ומהירים.

דרופל מאפשרת לך לגבות גרסאות קודמות של האתר

בכל פעם שאתה מעדכן את האתר באמצעות דרופל, אתה יכול לשמור את הגרסאות הקודמות שלו. אם אתה מחליט שאתה לא אוהב את המראה החדש או שהתוכן לא לטעמך, אתה יכול בקלות לחזור למראה הקודם, מאחר שהתוכנה שומרת את כל הגרסאות שנעשו באתר.

דרופל היא כלי רב עוצמה ושימושי ביותר בשוק תחרותי

היישום מאפשר לך לבנות אתרים בכמה שעות בלבד, מבלי להתחיל מאפס ב"נקודת הרצפה". בנוסף, אין שום צורך בידע בתכנות כשמשתמשים בתוכנה הידידותית כזו - ניתן להתאימה בקלות לצרכיך הספציפיים.