בניית אתרים בדרופל\פיתוח מערכות אינטרנט באמצעות דרופל

בניית אתרים בדרופל\פיתוח מערכות אינטרנט באמצעות דרופל


דרופל Drupal היא מערכת ניהול תוכן המבוססת קוד פתוח והמאפשרת בנייה וניהול של אתרי אינטרנט ויישומי רשת. לדרופל ממשק לניהול עצמי של מבנה האתר ותכניו. לדרופל אלפי רכיבים והרחבות תוכנה וביחד עם ארכיטקטורה המאפשרת הרחבה באמצעות קוד, דרופל הפכה למערכת ניהול התוכן המתקדמת ביותר מסוגה. לדרופל קהילה גדולה של מתכנתים, מעצבים ובעלי אתרים התומכים במערכת באופן סדיר ומסייעים לבנייתה.

דרופל הינה הפתרון האולטימטיבי לבניית אתרים מסוגים מגוונים, פתרונות מסחר אלקטרוני, רשתות חברתיות, פורטלי תוכן ואתרי אינטראנט. מדובר במערכת מודולארית העובדת על קוד מבריק בפשטותו ומתבססת על שרתי PHP. המערכת היא נוחה, קלה לשליטה, גמישה. היא נמצאת בשימוש מתחילת 2005 ומאז נבנו מאות אלפי אתרים באמצעותה.

מדוע לבנות אתר בדרופל?

זו שאלה הגיונית בהחלט – מה יוצא לנו מזה? כפי שכתבנו, דרופל, למי שלא מתמצא, מציעה מערכת ניהול תוכן המבוססת על קוד פתוח. אלו הן חלק מהנקודות שהופכות את התוכנה לבחירה מצוינת עבור מפתחים שרוצים ליהנות ממערכת ניהול תוכן מוכנה, מערכת שאין צורך לבנותה מחדש – דהיינו, היא חוסכת עבורם זמן וכסף.  

התוכנה מציעה מבחר מגוון של מודולים הנותנים מענה למגוון צרכים הן טכניים והן שיווקיים בנוסף, היא מציעה יותר אפשרויות ופונקציות ביחס למערכות ניהול תוכן מתחרות, כמו ג'ומלה, וורדפרס, מגנטו ועוד.

טנגרה מתמחה במערכות דרופל וקוד פתוח והקימה עד היום עשרות אתרים גדולים, אתרי מסחר ופורטלים המבוססים על מערכת דרופל.