גמישות במערכות קוד פתוח

גמישות במערכות קוד פתוח

מערכות ניהול תוכן העובדות על קוד פתוח (CMS) פרצו לשוק האינטרנט ונוכחותן היא דומיננטית.
מערכות אלו הופכות את התפעול והניהול של אתרים למשימה קלה, מהירה ויעילה. הן מגיעות עם מספר תוספות שימושיות ובסיסיות, שניתן להתאים אותן לאתר לפי העדפותיו וטעמו של המשתמש. בנוסף, אפשר לשדרג את האתר בפונקציות מתקדמות יותר (Plug-in) שאפשר להוסיפן למערכת. ישנן פונקציות רבות המוצעות להורדה מקהילות דרופל ללא תשלום.  
סוגי המערכות השיתופיות המוצעות בשוק הן: וורדפקס, דרופל, ג'ומלה, מגנטו, זן-קארט, אקס-קארט ועוד.

מדוע כדאי להתקין מערכות ניהול תוכן אלו?

יתכן שאתה חושב שהמערכות השיתופיות מוצעות חינם ומיועדות לחברות שאינן יכולות להרשות לעצמם עלויות של מפתחי תוכנה. במקרה כזה, כדאי לך להביט ברשימה של כמה מחברות הענק בעולם. רשימה זו כוללת את אאודי, טוויטר, סוני,entBBCועוד – כולם מבוססים על מערכת ניהול תוכן העובדת על קוד פתוח. בנוסף, רוב האתרים הידועים ללמידת מקוונת, כגוןw3chools.com, killerphptutorials.com cplusplus.com, freeonlineprogrammingtutorials.comועוד, מבוססים על מערכת CMS. מדובר בדבר החם והנכון היום.
­

למי יש גישה למערכת?

אתה בוודאי תוהה: אם האתר שלך נעשה באמצעות המערכת החינמית, האם הגולשים יוכלו לעשות שינויים באתר ללא אישורך? התשובה היא לא, רק אנשים בעלי גישה לשרת (היכן שהקוד מאוחסן) יכולים לבצע שינויים. הם יוכלו לטעון את הקוד, לשנותו ולהעלותו שוב תוך "דריסת" הקוד הישן.

מערכות קוד פתוח המותאמות לצרכיי לקוחותינו

אנו בטנגרה מפתחים ובונים אתרים יפים ומרשימים המותאמים במיוחד לצרכיהם העסקיים של לקוחותינו. בנוסף, אנו מציעים מגוון מערכות ניהול תוכן ידידותיות ונוחות לעבודה על האתרים.

בחברתנו יש מומחים, תוכניתנים ומפחתים שיספקו לך פתרונות אידיאליים ומותאמים אישית לצרכיך העסקיים.למידע נוסף אודות מערכות ניהול התוכן שלנו, שרותי פיתוח ועיצוב אתרים - צור קשר.